/Files/images/rk16/P9200001_.JPG

Цікаво і насичено пройшов Тиждень протипожежної безпеки «З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!».

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодну пору року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. І з цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але й став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи життя їх самих. Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу, з 20.09. по 26.09.2016 р. у ліцеї був проведений Тиждень протипожежної безпеки.

/Files/images/rk16/P9260008_.JPG

Відповідно до тематики тижня відбулися такі заходи:

• Збір учасників (лінійка) відкриття Тижня протипожежної без­пеки.
  • Конкурс малюнків на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог!».
  • Лекція за участі пожежників.
  • Евакуація учнів та працівників школи при загрозі та виникненні над­звичайних ситуацій: пожежі у приміщенні школи, сти­хійних лих.
  • Перегляд відеороликів з теми: «Протипожежна безпека».