Повернутися до звичайного режиму

Дітям про правила дорожнього руху

/Files/images/rk_2017/IMG_3341.JPG

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» з 11 вересня травня по 16 вересня 2017 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

/Files/images/rk_2017/IMG_3337.JPG

Лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», провели вікторину для учнів 5 класів, вихователі по класам розробили маршрутні листи «Дорога від ліцею до дому».

Патріотичне виховання

Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу нашого ліцею та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльність всіх структурних підрозділів навчально-виховного процесу, щодо формування у ліцеїстів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських, конституційних обов’язків.

У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за майбутнє України. На часі, як ніколи, – патріотичне виховання.

Формувати справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав’язливо і з любов’ю, – головний критерій співпраці з молоддю.

/Files/images/rk_2017/IMG_3302+.JPG

12 вересня 2017 до КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» завітали, з показом власного кінофільму, Гадай Андрій Ігорович – режисер-сценарист кінофільму «Шлях козака Ратара» та Бережний Назар – представник федерації козацького фехтування. До актової зали були запрошені всі ліцеїсти, після показу стрічки, режисер мав змогу поспілкуватися з дітьми та відповісти на їх запитання.