День відкритих дверей

5 травня 2018 року о 12.00 годині у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» відбувся День відкритих дверей.

Це було справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутніми учнями нашого ліцею. Відчиняючи двері в цей день, ми запросили гостей зазирнути вперед, побачити реальне життя ліцею і уявити себе частиною нашої великої родини!

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3949.JPG

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3953.JPG

Гості зустрілися з адміністрацією КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат», дізналися відповіді на всі запитання та додатково отримали індивідуальну консультацію безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії. Пасічнюк Ю.М. директор КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» надала присутнім інформацію про наш навчальний заклад, а також розповіла про умови навчання та правила прийому.

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3950.JPG

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3952.JPG

А учні 10-го класу КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» провели для гостей екскурсію нашим закладом.

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3954.JPG

/Files/images/den_vdkritih_dverey/IMG_3956.JPG

До УВАГИ

учнів та батьків!

Навесні в багатьох родинах виникає питання, а чи задовольняє школа освітні запити й потреби нашої дитини? Що потрібно сучасному підлітку, щоб бути успішним у житті? Академічні знання? Гарні оцінки? Мотивація до навчання? Розуміння своїх емоцій і бажань? Самовизначення? Як ви, як батьки, можете підтримати свою дитину і дати їй надійний старт?
Якщо ви шукали відповіді на ці запитання і замислювалися про найкраще місце для навчання своєї дитини, то прийшовши на День відкритих дверей виотримали відповіді на запитання щодо вступу учнів у наш заклад, умов навчання та перебування учнів у нашому закладі, ознайомитись з матеріально-технічною базою ліцею, зустрітись для консультацій з адміністрацією та учителями.