День відкритих дверей у КЗ КОР "Фастівський ліцей-інтернат"

Шановний друже!

Запрошуємо тебе до навчання у Фастівський ліцей-інтернат.
Вступивши до нашого закладу, ти маєш унікальний шанс безкоштовно отримати ґрунтовні знання з усіх дисциплін, а також поглибити свої знання з природничо-математичних наук: фізика, біологія, математика, хімія, інформатика.
Перед тобою відчиняються двері у школу для обдарованих дітей Київщини, де ти зможеш навчатися і проживати в комфортних умовах (у ліцеї технічно оснащені класні приміщення та обладнані затишні кімнати для проживання в гуртожитку).
Головним пріоритетом нашого закладу є якісна освіта.
Фастівський ліцей-інтернат є базовою школою для Київського національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.

Шановні батьки!

Якщо Ви прагнете успішного майбутнього для своєї дитини, то Фастівський ліцей-інтернат – найкращий заклад для цього.
Ваша дитина матиме можливість безкоштовно відвідувати курси дистанційного навчання, координовані викладачами Національного університету «Києво-Могилянська академія», студентами якого стає багато наших випускників.

У рейтингу шкіл за підсумками ЗНО 2017 року Ліцей посів 12 місце посеред 457 шкіл Київщини.

Щороку ліцеїсти стають переможцями І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Навчання, харчування та проживання у ліцеї - безкоштовні.

Документи які подаються для участі в конкурсному відборі:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють на ім'я директора;
  • табель успішності;
  • похвальні листи, дипломи призерів, конкурсів.

Терміни проведення конкурсного відбору:

15 червня- 20 червня;

15 серпня - 20 серпня.

Для учнів 5 - 7 класів конкурсні випробування з таких предметів:

• українська мова (диктант),
  • математика (письмово)
  • співбесіда з психологом та вчителем англійської мови;

Для учнів 8-11класів конкурсні випробування до ліцею проводяться з трьох навчальних предметів:

• Фізико-математичний профіль: українська мова (диктант), фізика та математика (письмово);
  • Хіміко-біологічний профіль: українська мова (диктант), математика (письмово), біологія або хімія на вибір учня (письмово);
  • Фізико-біологічний профіль: українська мова (диктант), біологія, фізика (письмово);

Учні, які є призерами Всеукраїнських предметних олімпіад та мають високий рівень знань можуть бути зараховані за результатами співбесіди.

Ті що не пройшли співбесіду, здають іспити на загальних умовах.

Учні, які зараховані до Ліцею, подають документи:

• особову справу;
  • заяву від батьків про зарахування до Ліцею;
  • копію свідоцтва про народження;
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, які закінчили 9 класів);
  • табель успішності;
  • документи про стан здоров’я надаються згідно чинного законодавства;
  • 4 фотокартки розміром 3х4;
  • копію ідентифікаційного коду.

КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»

Запрошує

5 травня 2018 року о 12.00 годині

Розпорядок заходу:
  • Зустріч з керівництвом ліцею;
  • Інформація про навчальний заклад, умови навчання та правила прийому;
  • Екскурсія по закладу.