Всеукраїнська акцїя «16 днів проти насильства»

КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» приєднався до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

04 грудня до Закладу завітали начальник служби у справах дітей та сім'ї Швидка Ж.П., головний спеціаліст служби у справах дітей Небрат Н.В. та інспектор сектору ювенальноїпревенції Фастівського ВП Васильківського відділу ГУ НП в Київській області Горовенко С.С.

Учні в живому спілкуванні знайомилися з поняттям «насилля», «жорстоке поводження», дізналися про види насилля. Переглядаючи відеоролик «Конвенція ООН «Про права дитини», дітиотримали інформацію про законодавчі акти, які захищають права дитини. Представник служби у справах дітей в бесіді з учнями акцентувала увагу на шкільному насиллі. Адже булінг та кібербулінг швидкими темпами входять в життя школярів.

Після перегляду відеороликів з даної тематики між учнями та гостями відбулося обговорення побаченого. Діти активно висловлювали свої думки, задавали питання. Велика кількість запитань була адресована самеінспектору ювенальної превенції Фастівського ВП Васильківського відділу ГУ НП в Київській області. Дуже цікавили школярів питання про відповідальність перед законом за вчинене насильство неповнолітніми; про вік, з якого починається відповідальність для неповнолітніх; як діяти в разі виникнення небезпеки на вулиці, в сім’ї, в школі.

На завершення зустрічі кожен з учнів отримав листівку довіри з телефонами служб, за якими необхідно повідомляти про акти насилля чи звертатися за допомогою в разі небезпеки.