Ліцеїсти – учасники ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Сьогодні у КЗ КОР "Фастівський ліцей-інтернат" відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

/Files/images/rk_2017/IMG_1345.jpg

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови». Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

/Files/images/rk_2017/IMG_1347.jpg

У ІІ етапі взяли участь учні 5-11 класів ліцею в кількості 24 осіб. Деякі ліцеїсти були одягнуті у вишиванки. Учні спокійно, водночас із переживанням, виконували завдання.