Свято обдарованих "Зоряний шлях успіху"

/Files/images/rk_2017/IMG_0591_.jpg

27 квітня 2017 року у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат» відбулося традиційне Свято обдарованих і талановитих «Зоряний шлях успіху». Свято організували: учні 10-А класу, педагог-організатор Шулежко І.В., заступник директора з науково-дослідницької роботи Божко І.Г.

Зі сцени звучали слова: «Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно».

Всі призери обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали переможцями в номінації «Гордість ліцею-2017». Таких учнів школа налічує шістнадцять – семикласник Фороща Владислав, восьмикласники: Пероганич Валерія і Харченко Тамір; дев’ятикласники: Фороща Олеся, Кукуруза Євгеній, Кухарчук Сніжана і Ярош Дар’я; десятикласники: Засунько Олена, Кушпій Дмитро і Бачинська Лія; одинадцятикласники: Дармостук Вікторія, Іванов Микита, Кривоус Маргарита, Постернак Богдан, Шевченко Катерина і Скурський Владислав.

/Files/images/rk_2017/IMG_0483_.jpg

В номінації «Науковці року-2017» перемогли учні, які посіли призові місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Таких переможців – семеро: Корсун Надія, Засунько Олена, Горобей Дар’я, Іванов Микита, Куркодим Ярослав, Дармостук Вікторія і Чернов Владислав.

Всі призери обласних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів отримали матеріальні заохочення від Британської компанії «Ахмад Ті», що фінансує дистанційне навчання у ліцеї.

В номінації «Спортивна гордість-2017» ліцей привітав 15 спортсменів, які стали переможцями міських спартакіад та змагань – Постернак Богдан, Гончаренко Ілля, Деркач Владислав, Харчук Олександр, Герасименко Сергій, Кравченко Владислав, Кушпій Дмитро, Огородник Роман, Цюцюра Максим, Радчук Сергій, Чернов Владислав, Чумак Ярослав, Дуганов Артем, Строєвський Андрій, Яківець Ярослав.

В номінації «Талант року-2017» переможцем став Веселий Андрій – учень 11-А класу.

У номінації «Учень року-2017» кращим визнано ліцеїста, який здобув 2 призових місця на обласних етапах олімпіади з біології і конкурсу-захисту МАН і третє місце на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України у секції «Зоологія, ботаніка». Ним став учень 11-Б класу Іванов Микита.

/Files/images/rk_2017/IMG_0597_.jpg

У номінації «Учениця року-2017» перемогла ліцеїста, яка виборола 2 других місця у обласних етапах олімпіади з української мови і літератури і конкурсу-захисту МАН з літературної творчості. Це – Засунько Олена, учениця 10-Б класу.

У номінаціі «Клас року-2017» за підсумками обласних етапів Всеукраїнських олімпіад і конкурсів переможцями визнано 11-А клас, який має 7 призерів.

В номінації «Учитель року-2017» визнано учителя, який підготував трьох призерів обласних етапів Всеукраїнських олімпіад і конкурсу-захисту МАН і одного призера фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук. Це учитель біології – Булах Олена Ярославівна.

/Files/images/rk_2017/IMG_0619_.jpg

Ведучі Ільїна Аліна і Василенко Карина з 10-А класу провели Свято обдарованих і талановитих «Зоряний шлях успіху» у теплій та затишній атмосфері. Зі сцени лунали вірші, пісні, лилася класична і сучасна музика у виконанні п’ятикласників, Гніздицької Діани (7-А), Харченко Ельміри (8-Б), Буряк Олени (10-А), Сідько Валерії (11-А). Підкоряли публіку запальними танцями Грегуль Ірина (8-А), Веселий Андрій (11-А), Буряк Олена і Василенко Карина (10-А) 5-Б, 10-Б та 11-А класів.

Захід пройшов на «ура». Були присутні учні ліцею, педагоги, працівники школи та батьки. Свято було цікавим, творчим та родинним.

Галерея ""Зоряний шлях успіху" 2017"