Науково-дослідницька робота

Досвід організації науково-до­слідницької діяльності учнів-членів МАН підтверджує, що це є важливим елемен­том системи роботи ліцею з об­дарованими дітьми, який сприяє розвитку творчого потенціалу осо­бистості старшокласників, їхнього наукового світогляду, критичного мислення та самостійності, відкри­ває перед ліцеїстами нові перс­пективи і можливості для самореалізаціїї.

Учні Фастівського ліцею-інтернату традиційно активні учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Також учні школи є учасниками різноманітних інтерактивних міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, турнірів, олімпіад, змагань.

За наслідками науково-дослідницької роботи школи Фастівський ліцей-інтернат сприяє виявленню і підтримці творчих, талановитих, здібних і обдарованих учнів, залученню їх до науково-дослідницької та творчої діяльності в різних галузях освіти і науки.

Підсумком спільної творчої ін­телектуальної, науково-дослідни­цької діяльності учнів, педагогіч­ного колективу ліцею та працівни­ків наукових установ є традиційне ліцейське Свято обдарованої моло­ді «Зоряний шлях успіху», на якому вшановують перемо­жців і призерів міських, обласних та республіканських олімпіад, кон­курсів МАН, інших інтелектуальних змагань і турнірів, учителів, ке­рівників наукових робіт учнів.