Конкурсанти та конкурси

Учні Фастівського ліцею-інтернату традиційно активні учасники міжнародних конкурсів:
  • мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • з української мови імені Петра Яцика.

Учасники та переможці обласних етапів конкурсів

2016-2017 навчальний рік

УчасникКласКонкурсМісце на обласному етапі Учитель, що підготував учня
Гніздицька Діана Сергіївна7-АVІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молодіімені Тараса ШевченкаШандрук Наталія Анатоліївна
Фороща Владислав Олександрович 7-АХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Шандрук Наталія Анатоліївна
Фороща Леся Олександрівна 9-БХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Кузнєцова Вікторія В’ячеславівна

2015-2016 навчальний рік

Учасник Клас Конкурс Місце на обласному етапі Учитель, що підготував учня
Ткач Альона 7VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Скочинська Ю.В.
Литвиненко Юлія 8-АVІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Кузнєцова В.В.
Петренко Анастасія 10-БVІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марчук В.А.
Гніздицька Діана 6-АХVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІІШандрук Н.А.
Засунько Олена 9-БХVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Кузнєцова В.В.

2014-2015 навчальний рік

УчасникКласКонкурсМісце на обласному етапіУчитель, що підготував учня
Журба Христина 7-БV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІКузнєцова В.В.
Орлова Таїсія 9-БV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марчук В.А.
Козачище Вероніка 11-АV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Шандрук Н.А.
Засунько Олена 8-БХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Кузнєцова В.В.
Шастків Юлія 11-АХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Шандрук Н.А.

2013-2014 навчальний рік

УчасникКласКонкурсМісце на обласному етапі Учитель, що підготував учня
Кушпій Дмитро 7-БІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марчук В.А.
Яцкєвіч Валерія 9-АІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ІІІКузнєцова В.В.
Дідківська Олена11-БІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Шиманська І.А.
Засунько Олена 7-БХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Марчук В.А.
Гайдай Дар’я 11-АХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІКузнєцова В.В.

2011-2012 навчальний рік

УчасникКлас Конкурс Місце на обласному етапіУчитель, що підготував учня
Кушпій Дмитро 5-БІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марчук В.А.
Федоренко Марина 7-АІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Кузнєцова В.В.

2010-2011 навчальний рік

УчасникКласКонкурсМісце на обласному етапіУчитель, що підготував учня
Ярош Дар’я 3ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Осіпчук Л.Г.
Шаравара Неллі7-АІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марчук В.А.
Гаврильченко Марія 9-АІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Кузнєцова В.В.
Козачище Вероніка 7-АВсеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським днямІІІМарчук В.А.
Шаравара Неллі 7-АВсеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням ІІІМарчук В.А.

2009-2010 навчальний рік

УчасникКласКонкурсМісце на обласному етапіУчитель, що підготував учня
Шаравара Неллі 6-А Х Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Марчук В.А.

2008-2009 навчальний рік

Учасник Клас КонкурсМісце на обласному етапіУчитель, що підготував учня
Шаравара Неллі 5-АІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІІМарчук В.А.
Філончук Тетяна7-БІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯцикаКузнєцова В.В.