Дистанційне навчання

Учні Фастівського ліцею-інтернату з січня 2013 року задіяні у проекті дистанційного навчання «Сучасні освітні технології – дітям».

Заняття проводяться викладачами Національного Університету «Києво-Могилянська академія» для учнів 10-11 класів з профільних предметів (10 класи – математика, біологія; 11 класи – фізика, хімія). У 2013-2014 н.р. введено новий предмет – англійська мова. Також у 2014-2015 н.р. введено новий предмет – українська мова, а у 2015-2016 н.р. – українська література.

Протягом періоду навчання для учасників проекту проходять тренувальні тестування, відбуваються консультації викладачів, практичні заняття, демонстрації дослідів. Учні беруть участь у сесіях в режимі on-line, індивідуальних консультаціях та Skype-конференціях за 6 навчальними предметами.

У проекті задіяно 72 ліцеїстів, що становить 24% від загальної кількості учнів ліцею. Вік учасників 14-16 років.

Викладачі Києво-Могилянської академії, задіяні в проекті: Братик М.В. (математика), Опанасюк Ю.А. (фізика), Пасічник ТВ.. (біологія), Кострова Л.І. (хімія), Харченко О.О. (англійська мова), Кобченко Н.В. (українська мова), Онатій А.В. (українська література).

Учителі Фастівського ліцею-інтернату – тьютори проекту: Кукуруза О.В., Ярошко Л.М., Булах О.Я., Наумова Ю.М., Міщенко О.М., Шандрук Н.А.

Також перші учасники проекту – випускники 2013 року з другого курсу ВУЗу почали отримувати стипендії. Кількість стипендиатів – 17 учнів. Стипендії студенти отримують завдяки благодійній допомозі британської компанії Ахмад Ті.

За наслідками участі учнів у проекті здійснюється підтримка обдарованих дітей, сприяння їхній подальшій освіті, залучення молоді до вступу в Києво-Могилянську академію. Учні Фастівського ліцею-інтернату мають змогу краще підготуватися до державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з предметів природничо-математичного циклу.

Слід також відзначити і нові досягнення у використанні ТЗН. На уроках в навчально-виховному процесі ліцею використовуються класи, де були встановлені екрани та проектори, для проведення уроків-демонстрацій та уроків-презентацій.