Повернутися до звичайного режиму

Спортивні досягнення

Спартакіади учнівської молоді (м. Фастів)

2017/2018

Легкоатлетична естафета (юнаки) – ІІІ місце

2016/2017 – ІІ місце

Легкоатлетична естафета (юнаки) – ІІ місце

Баскетбол (юнаки) – ІІ місце

ФутболІІ місце

Легка атлетика – ІІ місце

2015/2016 – ІІ місце

Легкоатлетична естафета (дівчата) – ІІ місце

Легкоатлетична естафета (хлопці) – І місце

Багатоборство – ІІІ місце

Баскетбол (дівчата) – ІІІ місце

Легка атлетикаІ місце

2014/2015 – ІІІ місце

Легкоатлетичний крос – І місце

Легкоатлетична естафета (юнаки) – І місце

Баскетбол (хлопці) – ІІ місце

Легка атлетикаІ місце

2013/2014

Легкоатлетичний крос ІІІ місце

СтрільбаІ місце

Легкоатлетична естафетаІІІ місце

Баскетбол (юнаки) – ІІ місце

Баскетбол (дівчата) – ІІІ місце

2012/2013

Стрільба (юнаки) – ІІ місце

Стрільба (дівчата) – І місце

Легкоатлетичний кросІІІ місце

Легкоатлетична естафетаІІ місце

Баскетбол (юнаки) – ІІ місце

Баскетбол (дівчата) – ІІІ місце

2011/2012

Легкоатлетична естафета (дівчата) – ІІІ місце

Легкоатлетична естафета (юнаки) – ІІ місце

Легкоатлетичний кросІІІ місце

2010/2011

СтрільбаІ місце

Легкоатлетична естафетаІ місце

2009/2010

Стрільба (юнаки) – І місце

Стрільба (дівчата) – ІІ місце

Легкоатлетична естафетаІ місце

Легкоатлетичний кросІ місце

2008/2009

Стрільба (юнаки) – ІІІ місце

Стрільба (дівчата) – ІІ місце

Баскетбол (юнаки) – ІІІ місце

Баскетбол (дівчата) – ІІІ місце

Легкоатлетична естафетаІІ місце

2007/2008

Баскетбол (дівчата) – ІІІ місце

Легкоатлетична естафетаІІІ місце

2006/2007

БаскетболІІІ місце

Стрільба ІІ місце

Легкоатлетична естафетаІ місце

2005/2006

Легкоатлетична естафета (загальнокомандна) – ІІІ місце

Легкоатлетична естафета (юнаки) – І місце

Легка атлетикаІІ місце

2004/2005

Легкоатлетична естафетаІІІ місце

СтрільбаІІІ місце

2003/2004

Легкоатлетичний крос ІІ місце

Легка атлетикаІІ місце

СтрільбаІІІ місце

2002/2003

Настільний теніс І місце

Легкоатлетична естафетаІІ місце

2001/2002

Настільний тенісІ місце


Спартакіади допризивної молоді (м. Фастів)

2017 – І місце

Донцов Михайло, Сапогов Євген, Кравченко Владислав, Харчук Олександр, Рисенко Кирило

2016 – ІІІ місце

Деркач Владислав, Постернак Богдан, Харчук Олександр, Герасименко Сергій, Гончаренко Ілля

2015 – ІІ місце

2014 – І місце

Лосєв Роман, Войналович Олександр, Фісунов Дмитро, Можарівський Вадим, Підлісний Олег

2013І місце

Головко Олег, Головченко Степан, Дубас Михайло, Лабжінський Владислав, Онучак Андрій, Яценко Сергій

2011 ІІІ місце

2007ІІІ місце

2005 І місце

Ткачук Андрій, Дробот Ігор, Заєць Олександр, Шинбуєв Віктор, Хасанов Ільяс, Вознюк Євген

2004 – ІІІ місце


Спартакіади допризивної молоді Київщини (м. Біла Церква)

2013 – ІІІ місце

Головченко Степан, Лабжінський Владислав


Спартакіади учнів шкіл-інтернатів Київської області (м. Бровари)

2011

ХІІ Спартакіада – ІІ місце

Баскетбол – ІІ місце

Тимошенко Юлія, Пухлякова Маргарита, Кравченко Олена, Божнюк Аліна, Корусь Світлана, Федоренко Марина

Легка атлетика – ІІ місце

Гаврильченко Марія, Пухлякова Тамара, Солодова Марія, Сорокін Гліб, Колосовський Ярослав, Дубас Михайло

Настольний теніс – ІІ місце

Чижевська Аліна, Свєшніков Артем

Футбол

Андрійченко Андрій, Пущик Володимир, Саушкін Олексій, Коршак Богдан, Даниленко Віталій, Терлишкін Гліб, Лабжінський Владислав

2008

Х Спартакіада – ІІ місце

Баскетбол – І місце

Об’єдкова Анастасія, Волкова Юлія, Мирончук Ганна, Юшко Вікторія, Пархоменко Світлана, Дещук Тетяна

Настільний теніс – ІІ місце

Гнедко Валентина, Огородник Олександр

Легка атлетика – ІІ місце

Бартовщук Антон, Савіцький Євген, Ленч Олег, Мигловець Тетяна, Перетятко Інна, Крикунова Марина

Плавання

Любачевський Максим, Проскурко Лариса

Футбол

Терлишкін Гліб, Отто Святослав, Запольський Ярослав, Слюнько Андрій, Василевський Анатолій, Цибульський Володимир, Оніщенко Владислав

2007

IХ Спартакіада – І місце

Легка атлетика – ІІ місце

Шинбуєв Віктор, Бондаренко Максим, Цвєтков Павло, Гончаренко Вероніка, Єманова Наталія, Сай Юлія

Баскетбол – І місце

Лазарчук Софія, Рослік Інна, Драгой Олександра, Волкова Юлія, Об’єдкова Анастасія, Приходько Василина

Настільний теніс – ІІ місце

Степаненко Олександр, Прокопенко Альона

Плавання – ІІ місце

Хасанов Ільяс, Конопляний Сергій, Виноградов Віталій, Силенко Юлія, Осадчук Олена, Прокопенко Альона

Футбол – ІІ місце

Береговий Іван, Сорока Сергій, Козачок Олександр, Бекмухамедов Руслан, Могиленко Ярослав, Вознюк Євген

2005

VIІІ Спартакіада – ІІІ місце

Легка атлетика – ІІ місце

Кучма Ольга, Присяжнюк Ніка, Василенко Світлана, Заєць Олександр, Шинбуєв Віктор, Дробот Ігор

Футбол – ІІ місце

Мельникович Володимир, Гаврильченко Олександр, Петрів Ігор

Гандбол

Грицюк Андрій, Омельянович Дмитро, Степаненко Тетяна

Баскетбол

Махлун Катерина, Ковальчук Ростислав, Лохвінський Олександр

2003

VIІ Спартакіада – ІІ місце

Гандбол – І місце

Волощенко Андрій, Грицюк Андрій, Лакида Яна

Легка атлетика – І місце

Бабенко Марина, Левченко Ольга, Омельчук Олена, Кужель Юрій, Швець Сергій, Марченко Вадим

Футбол – ІІІ місце

Дрозд Ігор, Семець Віталій, Харченко Вадим

Баскетбол – ІV місце

Лєсков Леонід, Ісхаков Андрій, Махлун Катерина

2002

VI Спартакіада – І місце

Баскетбол – І місце

Махлун Катерина, Коваленко Роман, Свириденко Віктор

Ручний м’яч – І місце

Зданівська Ірина, Дуля Андрій, Волосков Валерій

Легка атлетика – І місце

Хіміч Микола, Ісхаков Андрій, Лєсков Леонід, Бабенко Марина, Лакида Яна, Левченко Ольга

Футбол – І місце

Дрозд Ігор, Мазін Денис, Дашкевич Сергій


Кiлькiсть переглядiв: 226